Oferta

I. Podstawa programowa Załączniki do rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 17 lutego 2017 r.

II. Pogram edukacji przedszkolnej “Nasze przedszkole”, autorzy M. Kwaśniewska, W. Żaba – Żabińska, wydawnictwo MAC.

Program opisuje sposób realizacji podstawy programowej wychowania przedszkolnego w zakresie wspomagania rozwoju i edukacji dzieci objętych różnymi formami wychowania przedszkolnego.

Głównym celem i założeniem programu jest wspomaganie rozwoju dziecka poprzez świadome podejmowanie zorganizowanych działań edukacyjnych, przyczyniających się do aktywnego nabywania przez nie doświadczeń
oraz wyzwolenie w nim postawy twórczej, zdolnej do specyficznego spostrzegania,
interpretowania i przekształcania otaczającej rzeczywistości.

Kliknij ten przycisk, by zmienić ten tekst. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.