Pracownicy
przedszkola

KADRA ZARZĄDZAJĄCA

Dyrektor przedszkola: mgr Agnieszka Giełżecka
Zastępca dyrektora: mgr Agata Natorska


ul. Rapackiego 4

GRUPY

NAUCZYCIELE

OPIEKUNOWIE

 „FASOLKI”

mgr Magdalena Gwizd 
mgr Danuta Lichota

Magdalena Szymczak 

„POMIDORKI”

mgr Katarzyna Gregorczyk
mgr Patrycja Skalska

Anna Zębik

„PAPRYCZKI”

mgr Kinga Figura
mgr Anna Kięłbiowska

Monika Włoskiewicz

„ZIELONE GROSZKI”

mgr Ewa Leszczyńska
mgr Katarzyna Piorun

Ewelina Kowalczyk

„OGÓRECZKI”

mgr Dorota Gołębiowska
mgr Iwona Siczek

Dorota Lis

“CEBULKI”mgr Katarzyna Głogowska
mgr Anna Hernik
Dorota Pisarek

 


ul. Paderewskiego 36

„BĄCZKI”

mgr Iwona Chylak 
mgr Agnieszka Giełżecka

Anna Pietralska

 „MUSZELKI”

mgr  Monika Cichosz
mgr Marta Szwed

Bożena Bąk

„ŚWIETLIKI”

mgr Izabela Grzegorczyk
mgr Agnieszka Słowińska

Aneta Dzik

„MRÓWECZKI”

mgr Agnieszka Lentas Kowalczyk
mgr Anna Żelechowska

Magdalena Badeńska

„ŻUCZKI”

mgr Katarzyna Romanowska

mgr Urszula Wójcik

Justyna Kowalska

„ŚLIMACZKI”

mgr Małgorzata Garbacz
mgr Paula Tacik

Agnieszka Głogowska

„ODKRYWCY”

mgr Daria Fałek
mgr Katarzyna Marciszewska

 Dorota Winiarska

„TROPICIELE”

Anna Domańska Jarosz
mgr Karolina Grochala

Beata Rojek

„POSZUKIWACZE    SKARBÓW”

mgr Anna Krawczyk
mgr Agata Natorska
mgr Donata Szmit

Anna Stachowicz 

 „ZDOBYWCY”

mgr Agnieszka Giełżecka
mgr Marta Pawłowska

 Anna Targosz

ZAJĘCIA DODATKOWE

RELIGIA

                                          Kamila Nowakowska

Rytmika

                                         Zajęcia zawieszone

Tańce

                                          Zajęcia zawieszone

JĘZYK ANGIELSKI

                                         Karolina Nowak

 ADMINISTRACJA

GŁÓWNA KSIĘGOWA

                                        Bożena Nowikow

 

 

STARSZY INTENDENT

                                        Krzysztof Skuza

   
   
   
   

KADRA ZARZĄDZAJĄCA

Dyrektor przedszkola: mgr Agnieszka Giełżecka
Zastępca dyrektora: mgr Agata Natorska


ul. Rapackiego 4

GRUPY

NAUCZYCIELE

OPIEKUNOWIE

 „FASOLKI”

mgr Magdalena Gwizd 
mgr Danuta Lichota

Magdalena Szymczak 

„POMIDORKI”

mgr Małgorzata Kaczmarska 
mgr Ilona Stępnikowska 

Anna Zębik

„PAPRYCZKI”

mgr Justyna Chodor 
mgr Kinga Figura

Monika Włoskiewicz

„ZIELONE GROSZKI”

mgr Ewa Leszczyńska
mgr Katarzyna Piorun

Ewelina Kowalczyk

„OGÓRECZKI”

mgr Dorota Gołębiowska
mgr Iwona Siczek

Dorota Lis

“CEBULKI”mgr Katarzyna Głogowska
mgr 
Dorota Pisarek

 


ul. Paderewskiego 36

„BĄCZKI”

mgr Iwona Chylak 
mgr Marta Pawłowska

Renata Góralska

 „MUSZELKI”

mgr Joanna Kowalska 
mgr Marta Szwed

Bożena Bąk

„ŚWIETLIKI”

mgr Izabela Grzegorczyk
mgr Agnieszka Słowińska

Aneta Dzik

„MRÓWECZKI”

mgr Agnieszka Lentas Kowalczyk
mgr Anna Żelechowska

Magdalena Badeńska

„ŻUCZKI”

mgr Katarzyna Romanowska
mgr Małgorzata Zygarska

Justyna Kowalska

„ŚLIMACZKI”

mgr Sylwia Wziątek
mgr Marta Pawłowska
mgr Agnieszka Giełżecka

Anna Targosz

„ODKRYWCY”

mgr Danuta Lichota
mgr Karolina Markowicz

 Anna Stachowicz

„TROPICIELE”

mgr Dorota Gołębiowska
mgr Justyna Chodor
mgr Martyna Wosztyl

Magdalena Szymczak

„POSZUKIWACZE    SKARBÓW”

mgr Dorota Dusza
mgr Małgorzata Adamczyk

 Anna Grabowska

 „ZDOBYWCY”

 

 

ZAJĘCIA DODATKOWE

RELIGIA

                                          Kamila Nowakowska

Rytmika

                                         Zajęcia zawieszone

Tańce

                                          Zajęcia zawieszone

JĘZYK ANGIELSKI

                                         Karolina Nowak

 ADMINISTRACJA

GŁÓWNA KSIĘGOWA

                                        Bożena Nowikow

REFERENT

                                        Renata Chrząszcz

 

STARSZY INTENDENT

                                        Krzysztof Skuza

   
   
   
   

KADRA ZARZĄDZAJĄCA

Dyrektor przedszkola: mgr Agnieszka Giełżecka
Zastępca dyrektora: mgr Agata Natorska


ul. Rapackiego 4

GRUPY

NAUCZYCIELE

OPIEKUNOWIE

 „FASOLKI”

mgr
mgr Izabela Grzegorczyk

Aneta Dzik

„POMIDORKI”

mgr Monika Dybus
mgr Marta Szwed

Bożena Bąk

„PAPRYCZKI”

mgr Joanna Turek
mgr Donata Szmit

Monika Włoskiewicz

„ZIELONE GROSZKI”

mgr Barbara Ziółkowska
mgr Dorota Jaworska

Justyna Kowalska

„OGÓRECZKI”

mgr Chylak Iwona
mgr Iwona Siczek

Renata Góralska

“CEBULKI”mgr Ewa Leszczyńska
mgr Katarzyna Limanówka
mgr Agata Natorska
Ewelina Kowalczyk

 


ul. Paderewskiego 36

„BĄCZKI”

Anna Domańska-Jarosz
mgr Karolina Grochala

Beata Rojek

 „MUSZELKI”

mgr Nina Błasińska
mgr Izabela Więczasek

Agnieszka Głogowska

„ŚWIETLIKI”

mgr Agnieszka Lentas-Kowalczyk
mgr Anna Żelechowska

Magdalena Badeńska

„MRÓWECZKI”

mgr Katarzyna Głogowska
mgr Małgorzata Kaczmarska

Dorota Pisarek

„ŻUCZKI”

mgr Lucyna Kotlińska
mgr Dorota Rdzanek

Dorota Winiarska

„ŚLIMACZKI”

mgr Sylwia Wziątek
mgr Marta Pawłowska
mgr Agnieszka Giełżecka

Anna Targosz

„ODKRYWCY”

mgr Danuta Lichota
mgr Karolina Markowicz

 Anna Stachowicz

„TROPICIELE”

mgr Dorota Gołębiowska
mgr Justyna Chodor
mgr Martyna Wosztyl

Magdalena Szymczak

„POSZUKIWACZE    SKARBÓW”

mgr Dorota Dusza
mgr Małgorzata Adamczyk

 Anna Grabowska

 „ZDOBYWCY”

mgr Małgorzata Zygarska
mgr Katarzyna Piorun

Dorota Lis

ZAJĘCIA DODATKOWE

RELIGIA

                                          Kamila Nowakowska

Rytmika

                                         Zajęcia zawieszone

Tańce

                                          Zajęcia zawieszone

JĘZYK ANGIELSKI

                                         Karolina Nowak

 ADMINISTRACJA

GŁÓWNA KSIĘGOWA

                                        Bożena Nowikow

REFERENT

                                        Renata Chrząszcz

 

STARSZY INTENDENT

                                        Maria Stachowicz

   
   
   
   
Przejdź do treści