Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, że firma EZRA UKSW Sp. z o.o. w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia uruchomiła w Radomiu Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży, w którym będziemy pracować zgodnie ze środowiskowym modelem opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej.

Naszą misją jest wspieranie procesu zdrowienia dzieci oraz pomoc w rozwijaniu ich potencjału. Zawsze odbywa się to w oparciu o pracę z rodziną i jej siecią wsparcia społecznego, dlatego też naszą ofertę pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej kierujemy do dzieci i młodzieży zmagającymi się z zaburzeniami psychicznymi i trudnościami emocjonalnymi jak i do ich rodzin i środowiska, w którym żyją: szkoły, przedszkola, innych instytucji, których przedstawiciele uczestniczą w życiu rodziny.

Pacjenci mogą zgłaszać się do nas bez skierowania lekarskiego.

Ośrodek znajduje się przy pl. Stare Miasto 1

Czynny jest w godzinach:

poniedziałek 10-18
wtorek 11-20
środa 8-16
czwartek 11-20
piątek 8-16

W obecnej sytuacji epidemiologicznej  zapraszamy do kontaktu telefonicznego  pod numerem  884 377 700(rejestracja).

W sprawach związanych z kontaktem ze Szkołami, porozumieniami oraz dodatkowymi pytaniami, proszę o kontakt pod numerem 576 277 700 (koordynator placówki) od poniedziałku do piątku w godzinach 8-20

Zależy nam, żeby z naszą ofertą dotrzeć do jak największej liczby osób, dlatego też  prosimy Państwa o przekazanie tej informacji rodzicom i opiekunom prawnym. 

Z wyrazami szacunku,

  

Obraz usunięty przez nadawcę.

 

Martyna Urbańska

Koordynator poradni psychologicznej 

dla dzieci i młodzieży w Radomiu
m: +48 576-277-700
EZRA UKSW Sp. z o.o.
Daniłowskiego 31 | 01-833 Warszawa
„Wspieramy proces zdrowienia”

Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez EZRA UKSW Spółka
z ograniczoną odpowiedzialnością w Warszawie, ul. Daniłowskiego 31,
REGON: 380016423, NIP: 7010819366. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się na stronie : https://bielany.ezrauksw.pl/rodo