You are currently viewing Kochane dzieci, drodzy rodzice

Kochane dzieci, drodzy rodzice

KOCHANE DZIECI, DRODZY RODZICE!馃槏馃槏馃槏
Co u Was s艂ycha膰? Czy za Nami t臋sknicie? Bo my bardzo!!! Brakuje nam Waszego 艣miechu, rozm贸w z Wami, zabaw, spacer贸w. Teraz o tej porze byliby艣my ju偶 po 艣niadaniu, szykowaliby艣my si臋 do zaj臋膰. Pewnie by艣my ju偶 co艣 malowali, wycinali, uczyli si臋 wierszy, liter, itp. Na FB by艂oby du偶o post贸w z naszych codziennych dzia艂a艅, zabaw, pracy. Jednak ju偶 wiemy, 偶e do 艣wi膮t si臋 nie zobaczymy, a zapewne i d艂u偶ej. Dlatego w trosce o Was 鈥 Kochane przedszkolaki i Waszych rodzic贸w do艂o偶ymy stara艅, aby wzajemnie si臋 wspiera膰 i sobie pomaga膰. B臋dziemy sukcesywnie publikowa膰 na i-przedszkolu, FB i stronie internetowej materia艂y, propozycje do zabaw i pomys艂y na prace plastyczne, do艣wiadczenia, eksperymenty 鈥 by膰 mo偶e, kt贸re艣 z Was z nich zechce skorzysta膰. B臋dziemy bardzo si臋 z tego cieszy膰. Ch臋tnie opublikujemy na naszych stronach Wasze dzia艂ania, zabawy, pomys艂y. By膰 mo偶e zainspiruj膮 one innych do podj臋cia wyzwania. Jeste艣my tak偶e do Waszej dyspozycji. Pozostajemy z Wami w kontakcie za po艣rednictwem i-przedszkola, poczty elektronicznej oraz innych sposob贸w przyj臋tych w grupach.
Mamy nadziej臋, 偶e Wszyscy jeste艣cie zdrowi, bo to teraz jest najwa偶niejsze!
Napiszcie, co u Was s艂ycha膰, jak si臋 czujecie, jak sobie radzicie w tym trudnym czasie.
Pozdrawiamy
Dyrektor i Nauczyciele