You are currently viewing Kochane dzieci, drodzy rodzice

Kochane dzieci, drodzy rodzice

KOCHANE DZIECI, DRODZY RODZICE!😍😍😍
Co u Was słychać? Czy za Nami tęsknicie? Bo my bardzo!!! Brakuje nam Waszego śmiechu, rozmów z Wami, zabaw, spacerów. Teraz o tej porze bylibyśmy już po śniadaniu, szykowalibyśmy się do zajęć. Pewnie byśmy już coś malowali, wycinali, uczyli się wierszy, liter, itp. Na FB byłoby dużo postów z naszych codziennych działań, zabaw, pracy. Jednak już wiemy, że do świąt się nie zobaczymy, a zapewne i dłużej. Dlatego w trosce o Was – Kochane przedszkolaki i Waszych rodziców dołożymy starań, aby wzajemnie się wspierać i sobie pomagać. Będziemy sukcesywnie publikować na i-przedszkolu, FB i stronie internetowej materiały, propozycje do zabaw i pomysły na prace plastyczne, doświadczenia, eksperymenty – być może, któreś z Was z nich zechce skorzystać. Będziemy bardzo się z tego cieszyć. Chętnie opublikujemy na naszych stronach Wasze działania, zabawy, pomysły. Być może zainspirują one innych do podjęcia wyzwania. Jesteśmy także do Waszej dyspozycji. Pozostajemy z Wami w kontakcie za pośrednictwem i-przedszkola, poczty elektronicznej oraz innych sposobów przyjętych w grupach.
Mamy nadzieję, że Wszyscy jesteście zdrowi, bo to teraz jest najważniejsze!
Napiszcie, co u Was słychać, jak się czujecie, jak sobie radzicie w tym trudnym czasie.
Dyrektor i Nauczyciele