lock1

Lista galerii

W dniu 11.06.2018 r. nauczycielki Publicznego Przedszkola nr 6 w Radomiu: Donata Szmit i Monika Dybus zorganizowały w grupie V wyjazd do Centrum Zabaw „ Hula Park”w Radomiu. Dzieci wzięły udział w „ Trollowym Dniu Dziecka”.

Wycieczka do „ Hula Parku” okazała się świetnym sposobem na radosne spożytkowanie nadmiaru energii oraz rozwój umiejętności psychomotorycznych u dzieci. Celem wycieczki było rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zręczności oraz orientacji w przestrzeni, a także integracja dzieci.
Niezwykłą atrakcją okazała się ogromna konstrukcja składająca się z labiryntu rur, przejść, zjeżdżalni i basenów z piłeczkami. Wysoka zjeżdżalnia znajdowała się na samym szczycie konstrukcji, ale nie brakowało dzielnych i odważnych, aby ją pokonać. Dzieci z wielką chęcią korzystały także z mini -pojazdów oraz armatek na piłeczki.
W czasie dwugodzinnego pobytu w Hula Parku, spędzonego na aktywnych zabawach ruchowych, każdy miał okazję wykonać malowanie twarzy oraz „trollowe „warkoczyki na włosach.
Pobyt bardzo szybko dobiegł końca i nadszedł czas pożegnania się z tym magicznym i bajkowym miejscem. Dzieci odjechały pełne niezapomnianych wrażeń i emocji.

IMG0868
IMG0867
IMG0870
IMG0873
IMG0876
IMG0883
IMG0885
IMG0887
IMG0889
IMG0892

balloon2

 

 

 

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com