lock1

Lista galerii

ach, co to był za dzień... Ileż uśmiechu, radości, wspólnej zabawy. To przecież dzień babci i dziadka. Dzieci z grupy I przedstwiły wiersze, piosenki, zatańczyli ze swoją babcią i dziadkiem, bawili się z nimi, wręczyli im prezenty a na koniec zjedli pyszny tort oraz przygotowany poczęstunek.
Każdej babci i każdemu dziadkowi życzymy dużo zdrowia oraz spełnienia marzeń.

Czytaj więcej: "Dzień babci i dziadka" gr. I

Ależ to była zabawa! Proszę spojrzeć na te stroje :)

Czytaj więcej: "Bal Karnawałowy" Budynek II

Niech żyje bal!

Czytaj więcej: "Bal Karnawałowy" Budynek II

Rzecz to wielce niesłychana,
Rozeszła się po przedszkolu fama
Że odbył się bal nad bale.
W scenerii zimowej, przy zabawie wesołej.

Czytaj więcej: "Bal Karnawałowy" Budynek I

Składamy serdeczne podziękowania   Rodzicom i Dzieciom za wsparcie naszej corocznej akcji  charytatywnej  "Przywołać  uśmiech  dzieciom"  na rzecz Dzieci ze Świetlicy Akademii Młodych  Caritas  Diecezji  Radomskiej dobre serce,  które pochyla się nad tymi , którzy  potrzebują  pomocy  Dziękujemy  po raz kolejny  okazaliście wielkie serce❤️❤️❤️

Czytaj więcej: podziękowanie za udział w akcji charytatywnej

14 grudnia 2018r. w grupie III dzieci wspólnie z rodzicami brały udział w warsztatach plastycznych pt.: „Stroimy choinkę". Wszyscy wykazaliśmy się dużą pomysłowością w ozdabianiu: reniferów, gwiazdek, bombek. Dzieci poznawały polskie tradycje związane ze Świętami Bożego Narodzenia. Na zakończenie ubraliśmy choinkę, zaśpiewaliśmy kolędy i pastorałki przy akompaniamencie gitary. Dziękujemy za aktywiści i zaangażowanie rodziców.

Czytaj więcej: WARSZTATY ŚWIĄTECZNE W GRUPIE III

„Pokochaj pluszowego misia,
On przyjacielem dzieci jest,
Dorotka , Adaś i Justysia,
Wesoło wszyscy bawmy się!”

Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie. Pluszowe Misie opanowały nasze przedszkole. Przybyły ze swoimi małymi właścicielami, aby bawić się, świętować i uczyć.

Czytaj więcej: "Dzień Pluszowego Misia"

Dnia 21. 11. 2018 r. dzieci z grupy I powiedziały swoje pierwsze “Przysięgamy” I weszły w poczet przedszkolaków naszego Przedszkola. Dzieci pomimo tremy, kilku łez związanych z pierwszym publicznym wystąpieniem przed tak licznie zgromadzona publicznością, pięknie zaprezentowały swoje umiejętności i to czego się nauczyły. Przedstawiły wszystko w formie zabaw, śpiewu, tańca zilustrowały również utwór muzyki klasycznej ruchem, mając przy tym ogrom radości i frajdy. Swoją przysięgę złożyli również rodzice obiecując wspierać swoje dzieci oraz działanie przedszkola. Na zakończenie pani Dyrektor Agnieszka Giełżecka dotykającdziecko “Czarodziejskim ołówkiem” mianowała go “Przedszkolakiem”, a za piękny występ otrzymali dyplom i słodką niespodziankę.
Dziękujemy rodzicom za pomoc i zaangażowanie w przygotowaniu uroczystości.
Brawo Zuchy – Przedszkolaki!!!

Czytaj więcej: "Pasowanie na przedszkolaka" gr. I

balloon2

 

 

 

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com